PAYLAŞ
Ovit Zemin Hakkında 25 yıllık tecrübe  ve öz sermayesi ile   2007 yılından itibaren endüstriyel zemin ve spor zemin sistemlerinin  imalatı  satış  ve projelendirme noktasında ülkemizde faaliyet göstermekte olan  100% yerli sermayeli bir firmadır.
Ovit Zemin Hakkında

Ovit Zemin Kimdir?

İnşaat sektöründe geçmiş dönemlerde altyapı ve üstyapı projelerinde yer alan firmamız 25 yıllık tecrübe  ve öz sermayesi ile   2007 yılından itibaren endüstriyel zemin ve spor zemin sistemlerinin  imalatı  satış  ve projelendirme noktasında ülkemizde faaliyet göstermekte olan  100% yerli sermayeli bir firmadır.

Neden Ovit Zemin?

Endüstriyel ve Spor zemin sistemlerinde alternatifli ürün ve uygulamaları müşterilerine kalite çerçevesinde sunmakta olan firmamız yurt içi ve yurt dışı projelerde yer alarak referanslarında çözüm ortağı olmuştur.

Kamu ve özel sektör yatırımlarında endüstriyel ve spor zemin sistemlerini kaliteli ürün ve teknik donanım desteğiyle birleştiren firmamız profesyonel kadrosu ile en hızlı hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Hedefimiz; yüksek ürün kalitesi, geniş ürün yelpazesi, sınırsız hizmet anlayışı ve profesyonel ekip ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktır.

Danışmanlık ve servis hizmetleri müşteri memnuniyetini kendine amaç edinen profesyonel kadroyla hizmetinizdeyiz.

Neler Yaparız