PAYLAŞ

OVİTSTONE
TERRAZZO

Yeni nesil doğal çakıl taşı zemin kaplaması

Ürün Detayı

OVİTFLEX
AKRİLİK

Tenis kortlarında ve çok maksatlı sahalarda (basketbol, voleybol, mini futbol gibi) kullandığımız sistemimiz Ovit Flex.

Ürün Detayı

OVİTRUBBER
ATLETİZM PİSTİ

Full PU, Sandviç ve Sprey sistem atletizm pisti

Ürün Detayı

OVİTPUR
POLİÜRETAN

Poliüretan zemin kaplamaları Basketbol, voleybol, tenis kortları, jimnastik, güreş ve diğer tüm spor aktivitelerinin yapıldığı kapalı spor salonlarında steril ve yüksek mukavemetli olmasından  dolayı tercih edilmektedir. 

Ürün Detayı

OVİTASFALT
ASFALT

Renkli & Desenli Asfalt; görünüm, uygulandığı ortama gösterdiği uyum ve mimari açıdan, tek tek döşenen parke taşı, tuğla ve diğer zemin kaplama ürünlerinin çok ilerisinde dekoratif asfalt baskı sistemidir.

Ürün Detayı

OVİTPUR
EPOKSİ

Geniş kullanım alanı ve avantajları ile epoksi zemin uygulaması

Ürün Detayı

OVİTRUBBER
SPOR SAHALARI

Sporcu gelişimini destekleyen, oluşabilecek sakatlıkları minimum seviyede tutabilen EPDM yüzeyli spor zemin kaplamaları

Ürün Detayı

OVİTRUBBER
ÇOCUK OYUN ALANLARI

Esnekliği mükemmel, uzun ömürlü, kolay temizlenebilir çocuk oyun alanları

Ürün Detayı

Ovit Zemin'e Hoşgeldiniz

Zemin uygulamaları konusunda uzmanlaşmış olan Ovit Zemin firmamız; İnşaat sektöründeki deneyimlerini zemin sistemleri ile birleştirerek, spor sahalarından, özel mülklerdeki peyzaj alanlarına, iş yerlerinden, en önemli varlıklarımız olan çocuklarımızın oyun alanlarına kadar gerniş bir yelpazede zemin uygulaması yapmaktadır.
Yandaki resimde de görülen zemin uygulamalarının haricinde, ihtiyaç duyulan inşaat uygulamalarını da büyük bir profesyonellik ve disiplin içerisinde uygulamakta olan firmamızın, hem yurt dışı hem de yurt içinde işlerinde uzman uygulama ekipleri bulumaktadır. 
Bu ekipler, yapılan uygulama konusunda uzmanlaşmış ustalar olup, her zemin veya inşaat projesinde, farklı bir ekip görevlendirilmektedir. Bu işlem, hem projenin zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlamakta hem de işin ehline bırakılmasının verdiği huzuru sağlamaktadır.
Şu anda hizmet verilmekte olan zemin ürünlerine ürünler menümüzden ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunmayan diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için de, iletişim sayfamızdaki irtibat bilgilerinden ve web sayfamızdaki form aracılığı ile soru, öneri, şikayet ve taleplerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.
Konusunda uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Hoşgeldiniz

Projenizi
profesyonel ekibimize
emanet edin

İletişim